KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7641392
nr 764 1392
Akvarell
signerad, Bergssjö, bladets mått: 47 x 37
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 11 juni 2012
kl 17:18:48
400 kr
150 kr
250 kr
350 kr